Світовий футбол 15 Лютого, 00:02 23803
«Баварія» здолала ПСЖ – VAR скасував 2 голи Мбаппе, «Мілан» впорався з «Тоттенхемом» - огляд голів плей-офф ЛЧ | 19-27
Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

ПСЖ – Баварія – 0:1

• Гол: Коман, 53
  • Вилучення: Павар, 90+2

ПСЖ перед стартом у плей-офф Ліги чемпіонів програв два поспіль матчі Монако та Марселю, пропустивши, зокрема, від Руслана Маліновського. Тим, що парижани перебувають далеко не у найкращій формі скористалася і Баварія. У першому таймі мюнхенці відверто домінували над французами. На 10 ударів від підопічних Нагельсманна ПСЖ відповів лише одним.

Парижани вистояли до перерви, але невдовзі після початку другого тайму Баварія таки втілила свою перевагу в гол. Девіс, який вийшов на заміну, класно подав у штрафний майданчик, де Кінгслі Коман з льоту відзначився у воротах своєї рідної команди. Гол француз не святкував.

Після цього німці створили ще кілька гострих епізодів – лише Шупо-Мотінг міг забивати двічі. Втім, бездоганно діяв Джанлуїджі Доннарумма, який загалом зробив 5 сейвів. Суттєво змінив характер матчу вихід на заміну Кіліана Мбаппе, який вперше повернувся на поле після травми отриманої на початку лютого. Парижани врешті почали створювати моменту, а Мбаппе навіть двічі забив, щоправда, обидва рази голи скасували через положення поза грою.

В компенсований час Павар отримав другу жовту, але скористатися перевагою французи не встигли.

***************

Мілан – Тоттенхем – 1:0

• Гол: Діас, 7

Для «россонері» це була, по суті, історична гра, адже вони 9 років не грали у плей-оф Ліги чемпіонів.

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. На 7-й хвилині поєдинку автором єдиного голу став іспанський півзахисник «Мілана» Браїм Діас.

8 березня у Лондоні команди проведуть матч у відповідь.