Тренер «Брюгге» пояснив, чому не випустив Яремчука на гру з «Бенфікою»

Світовий футбол 16 Лютого, 15:01 394
Тренер «Брюгге» пояснив, чому не випустив Яремчука на гру з «Бенфікою» | 19-27
Головний тренер Брюгге Скотт Паркер поділився враженнями від поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Бенфіки.
«Звичайно, поразці з рахунком 0:2 не можна радіти, але я побачив багато плюсів, особливо у перші 20 хвилин. Ми сміливо грали із м'ячем. Я дуже пишаюся командою. Після п'яти тижнів на посаді головного тренера я нарешті бачу те, чого мені хотілося досягти. Але дрібні помилки дорого нам обійшлися.

Яремчук не грав, але це нічого не означає. Я думав, що гра піде на зустрічних курсах у другому таймі, тому вважав, що Жутгла краще підходить для виходу на заміну.

Дуже пишаюся своєю командою. Я побачив більше куражу, ніж в іграх чемпіонату, подібне спостерігалось у грі проти Уніон Сент-Жилуаз минулого тижня, особливо на початку матчу. З точки зору самовідданості питань немає. Нам потрібно було грати сміливіше м'ячем проти дуже хорошого суперника, і ми це робили», – цитує Паркера офіційний сайт УЄФА.

«У першому тайми ми створювали небезпеку, добре відіграли в обороні. Після перерви все вирішили індивідуальні помилки, окрім цього треба проаналізувати, чому ми стали гірше виглядати в атаці», – розповів Паркер в коментарі Sporza.