Футбол України 17 Лютого, 00:00 6876
СК «Дніпро-1» програв АЕКу з голом на останніх хвилинах – результати плей-офф Ліги конференцій | 19-27
Кіпріотське прокляття триває.

1/16 фіналу, 16 лютого

АЕК Ларнака - СК Дніпро-1 1:0

• Голи: 1:0 - 85 Гарсія

СК Дніпро-1 посів друге місце групи і зміг продовжити свій дебютний єврокубковий сезон. Суперником у плей-офф виявився АЕК з Ларнаки, який вже добряче «набрид» українським клубам. Саме ця команда вибила СК Дніпро-1 з кваліфікації Ліги Європи (2:1; 2:2), а потім в групі набрала 4 очки проти Динамо (1:0; 3:3) і залишила киян без єврокубків.

Олександр Кучер випустив у основі відразу 2 зимових новачків – правий захисник Хайнер і лівий вінгер Пеглоу (обидва бразильці). В усьому іншому складі дніпрян був звичним. Зокрема, Артем Довбик налаштовувався продовжити боротьбу за звання найкращого бомбардира ЛК. На груповому етапі нападник збірної України настріляв 5 голів. Цікавинка складу АЕКа – жодного представника Кіпру в основі.

Головні моменти першого тайму вмістилися в 7 хвилин. На жаль, все біля воріт Валефа. Вже на 2-й хвилині кіперу СК Дніпро-1 кінчиками пальців ледве вдалося перевести на кутовий кручений удар Трічковскі. На подачі кутового капітан АЕКа бив знову – цього разу простіше для Валефа. Стартову навалу кіпріотів підсумував постріл у поперечину від Рафи Лопеса, якому необачно скинув м'яч Хамаш. Такий односторонній початок зустрічі відверто непокоїв...

Поступово СК Дніпро-1 вдалося відсунути гру в центр поля і створити бодай якісь натяки на моменти. Пеглоу продемонстрував хорошу швидкість і прострілив на Довбика, але захисник кинувся під удар. На 26-й хвилині Артем перемудрував, коли мав значно більше простору. Бомбардир СК Дніпро-1 міг вийти на побачення з кіпером, проте вирішив ще раз прибрати захисника і «зажував» м'яч.

Друга половина тайму вийшла чудовим снодійним – нуль моментів, суто боротьба в центрі поля. АЕК міг похизуватися потужним стартом, а от СК Дніпро-1 за 47 хвилин мав лише один удар, та й той заблокований.

Відразу по перерві Валефу знову довелось демонструвати реакцію, відбиваючи постріл Фараджа. Картина гри явно не тішила Кучера, який до 60-ї хвилин змінив трьох своїх гравців (Хамаша, Пеглоу, Рубчинського на Горбунова, Бланко, Танчика). Дніпряни нарешті змусили вступити в гру Піріча. Піхальонок з кутового низом покотив на Довбика, але слабкий удар не став проблемою для кіпера АЕКа.

Команди обмінялися ще кількома млявими атаками, після чого на полі знову запанувала нудьга. Аж на 82-й хвилині СК Дніпро-1 вибухнув найкращим моментом за весь матч. Довбик п'ятою вивів Піхальонка на зручну позицію, але Піріч відбив низовий удар хавбека.

Покарання за марнотратство прилетіло негайно. Дніпряни весь матч мали проблеми на стандартах і нарешті догрались. Густаво зі штрафного ідеально навісив на Анхеля, а той без жодного спротиву пробив під стійку – 1:0. Дуже швидко СК Дніпро-1 мав пропускати ще раз. Ніколіч з кількох метрів проштовхував м'яч у ворота – Валеф ледь встиг підставити ногу.

АЕК спокійно «засушив» кінцівку матчу, довівши справу до перемоги.