«Челсі» з Мудриком ганебно програє останній команді чемпіонату Англії

Світовий футбол 18 Лютого, 19:11 525
«Челсі» з Мудриком ганебно програє останній команді чемпіонату Англії | 19-27
У 24-му турі АПЛ «Челсі» Михайла Мудрика вдома зіграв зі «Саутгемптоном».

Цього тижня Челсі зазнав болючої поразки від дортмундської Борусії в плей-офф Ліги чемпіонів (0:1). Ледь не головним винуватцем у цій невдачі зробили Михайла Мудрика. Тож поєдинок проти «святих» український вінгер почав на лаві запасних. Саутгемптон, до слова, у попередньому турі АПЛ навіть у більшості не зумів впоратися з Вулверхемптоном (1:2).

Вже на 4-й хвилині «святі» могли вирватися вперед. Сулемана поцілив у голкіпера Челсі, м'яч відскочив до Армстронга, який завдав удару в порожні ворота, але на шляху став захисник лондонців. Невдовзі «сині» відповіли ударом Мадуеке, але воротар гостей врятував свою команду.

Загалом Саутгемптон провів доволі яскравий стартовий тайм, завдавши 4 удари у площину воріт. І вже у компенсований час отримав винагороду. Джеймс Ворд-Праус фантастично виконав штрафний, поклавши м'яча впритул до лівої стійки – Арісабалага у відчаї.

На 64-й хвилині свій шанс реабілітуватися врешті отримав Мудрик, замінивши на полі Мадуеке. До завершення зустрічі Михайло віддав 3 точні паси (42%), зробив 2 успішні спроби дриблінгу та виграв 6 єдиноборств.

Зрівняти рахунок чудову нагоду мав Стерлінг: воротар Саутгемптона помилився на виході, Рахім розстрілював порожні ворота, але поцілив у захисника суперників. Невдовзі нападник «святих» Секу Мара відправив «у нокаут» Аспілікуету. Медики хвилин десять приводили до тями Сесара перш ніж змогли повантажити його на ноші і забрати з поля.

0:1 – підопічні Поттера поступаються у 5 матчі поспіль – зараз вони розташувалися на 10-й позиції (31 очко). Саутгемптон перебуває на самому дні АПЛ – 20 місце, 18 пунктів.