З чим приїхав Байден до України: озвучено новий пакет допомоги та наступні кроки підтримки

Війна 20 Лютого, 16:11 198
З чим приїхав Байден до України: озвучено новий пакет допомоги та наступні кроки підтримки
Після повернення до США Байден зробить ще один важливий крок щодо рф.

Сьогодні, 20 лютого, президент США Джо Байден прибув із несподіваним візитом до Києва. На брифінгу з Володимиром Зеленським американський лідер зробив кілька важливих заяв та анонсував новий пакет військової допомоги для України.

Деталі

Президент США висловив захоплення українцями, їхньою сміливістю та готовністю допомагати, а також поділився спогадами про перші дні війни. Байден згадав:

Тоді говорили, що, можливо, Україні скоро настане кінець, але минув рік, а Київ стоїть і Україна стоїть. І демократія стоїть непорушно. І Америка стоїть з вами, і весь світ вам допомагає

Байден повідомив, що Україна отримає від США новий пакет військової допомоги вартістю 500 млн доларів. Він включатиме боєприпаси та засоби для захисту неба над Україною.

На брифінгу президент США заявив:

Анонсований сьогодні пакет включає боєприпаси для HIMARS та гаубиць, більше Javelin, протитанкові системи, системи повітряного спостереження, щоб захистити український народ від бомбардувань

Американський лідер заявив, що США разом з рештою світу побудували коаліцію з різних боків Атлантичного та Тихого океану, понад 50 країн світу допомагають Україні. Він зазначив, що США разом із союзниками зібрали для України 700 танків. Йдеться про вже надані та ті, які мають поставити. Байден сказав:

Разом із союзниками ми зобов'язались надати Україні понад 700 танків, тисячі військових автомобілів, тисячу артилерійських систем, понад 2 млн артилерійських снарядів, понад 50 артилерійських систем далекого радіусу дії, протикорабельних і систем ППО

Джо Байден повідомив, що після повернення до США Білий дім оголосить про додаткові санкції проти еліт та компаній, які підтримують російську військову машину.

Також президент зазначив, що завдяки двопартійній підтримці у Конгресі, цього тижня США виділять мільярди бюджетної допомоги, щоб допомогти у забезпеченні базових послуг для українців, які змушені були залишити Батьківщину через російську агресію.

Президент США Джо Байден, який з несподіваним візитом прибув сьогодні до Києва, попередив Україну про шокуючий план путіна. Він розкрив план російського диктатора щодо знищення України та пообіцяв підтримку.