«Кожне очко в чемпіонаті їм даватиметься з великими складнощами», - експерт оцінив гру «Динамо» в матчі проти «Риги»

Динамо Київ 20 Лютого, 22:11 530
«Кожне очко в чемпіонаті їм даватиметься з великими складнощами», - експерт оцінив гру «Динамо» в матчі проти «Риги»
Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло оцінив для 1927.kiev.ua гру киян проти ФК «Рига» (1:1).

— Чи є зміни в фізичному плані, в порівнянні з попередніми матчами?

— Не помітно змін в фізичній готовності. Гравці не виглядають легкими. За їхній фізичний стан я сообливо не переживаю. Команда «випірне». Єдине, в цьому матчі я приділяв увагу тому, як діють футболісти поза зоною м'яча. Помітно, що тут вони приймають дуже багато неправильних рішень. Припустимо: стандартне положення, кутовий. Зона, куди летить м'яч, грає, а інші дивляться футбол. Вони відпускають своїх гравців. І в своєму штрафному, і в чужому. Вони мають розуміти, що будь-який відскок м'яча до гравця, який не знаходиться під пресингом - це гол. Весь матч дивився за грою наших молодих футболістів без м'яча і в цьому компонентів вони поступаються.

— Дії кого із гравців можна виділити?

— Можна виділити позитив - всі грають з особливим бажанням. Всі стараються. Як у глядача, до цього притензій немає. Але коли гравці не дограють моменти без м'яча чи з ним, шанси на позитивний результат суттєво знижуються. Якщо кілька гравців в команді випадатимуть, йтимуть пішки - вигравати неможливо. Не хочеться когось опускати чи виділяти. Можна бути супер в молодіжному футболі, але в дорослому футболі потрібно показувати цілісний футбол, бути стабільним протягом сезону. Вболівальники «Динамо» - безжалісні. Про це мають пам'ятати гравці. Даєш результат - тебе на руках носять, граєш невдало - будь готовий до шаленого тиску.

— Не здавалось, що кияни забагато дозволяли супернику?

— Луческу давав одинаковий шанс себе проявити. В хлопців безумовно є хороші якості, які потрібно тренувати і розвивати, але це не процес одного дня. Вболівальники плюватимуться. По-іншому - ніяк. Вболівальники повинні розуміти, що в цього варіанту київського «Динамо» немає фактору, що це «Динамо» і воно рве всіх. Поки ця молодь не поміцнішає, не «обстукається», нічого не зміниться на краще. Кожне очко в чемпіонаті їм даватиметься з великими складнощами. Потрібно налаштуватись на те, що кияни втрачатимуть очки. Як тільки на зборах «Динамо» грає з більш організованою командою, то їх починають «возити».

На таких досвідчених футболістах, як Гармаш, Сидорчук, Буяльський триматиметься гра. Вони повинні тягнути. Лідерство має бути не тільки в «напихати» в роздягальні, а й на полі - робити різницю, а це не завжди виходить. Справа в тому, що і в наших лідерів є багато браку...

Микола Тимощук