Динамо Київ 22 Лютого, 20:40 1962
Діалло з капітанською пов’язкою допоміг молодіжній збірній Сенегала знову перемогти на КАН | 19-27
Молодіжка Сенегала виявилася сильнішою за одноліток з Мозамбіка в рамках Кубку африканських націй. Динамівець Діалло зробив свій внесок у перемогу сенегальської збірної

У середу, 22 лютого, збірна Сенегала (U-20) зіграла другий матч на Кубку африканських націй, який приймає Єгипет.

«Леви Теранги» зустрічалися в Каїрі з Мозамбіком і розгромили суперника з рахунком 3:0.

Відзначимо, що динамівець Самба Діалло вивів своїх партнерів на матч із капітанською пов’язкою і взяв безпосередню участь у другому голі. У другому таймі, на 67 хвилині, Самба був замінений на Мама Фає.

Кубок африканських націй (U-20)

Cенегал - Мозамбік - 3:0 (1:0)

• Голи: П. Діалло, 45+1, 85, Діоп, 53.

Таким чином, Сенегал набрав шість очок після двох зіграних матчів та практично гарантував собі вихід до плей-офф. У заключному турі групового етапу «Леви Теранги» зіграють із господарями змагань Єгиптом.

Раніше стало відомо, що один із центральних матчів другого кола Прем’р-ліги України між Дніпром-1 та київським Динамо відбудеться 12 березня.