Блогер: «Піхальонок дійсно той гравець, який в УПЛ доставляв восени м'яч у найгостріші зони футбольного поля найчастіше»

Футбол України 23 Лютого, 13:08 133
Блогер: «Піхальонок дійсно той гравець, який в УПЛ доставляв восени м'яч у найгостріші зони футбольного поля найчастіше»
Блогер Михайло Смоловий в своєму Telegram-каналі проаналізував, хто з гравців УПЛ в першому колі створив найбільший загальний “безударний xG” передачами, веденнями, обведеннями та заробляючи на собі фоли.

Лідери сезону УПЛ

xThreat від дій загалом

Чогось був переконаний, що фаворитом голосуванням стане Мудрик, бо він дійсно є лідером сезону в перерахунку за 90 хвилин. Вангую, що перевершити його навесні в УПЛ нікому. А Мудрик у підсумку набрав найменше. Хоч і з перевагою лише у 2 голоси - ви знайшли лідера!

1. Олександр Піхальонок (Дніпро-1) - 9.24

2. Михайло Мудрик (Шахтар) - 9.17

3. Віктор Циганков (Динамо) - 8.51

4. Олег Данченко (Зоря) - 8.10

5. Ріфет Капіч (Кривбас) - 7.63

Багато хто про лідерство Піхальонка здогадався. Він дійсно той гравець, що доставляв восени м’яч до найгостріших зон футбольного поля найчастіше. Тому відповідно і отримує за це високі бали хТ. Чи зможе хтось кинути йому виклик? Дуже не впевнений, бо дивіться: Мудрик пішов, Циганков пішов, Данченко вибув за станом здоров’я. При нагоді побажаю йому повернутися на поле, бо самі бачите - фулбека, що загострював би в такому обсязі в УПЛ немає і близько.

Нехай Ріфет не ображається, але нинішній Кривбас трохи не та команда, щоб наздоганяти Піхальонка. Хоча ж маємо 300 хвилин ігрового часу різниці, а відповідно і шанс.

6. Сергій Хахльов (Минай) - 5.73

7. Сергій Болбат (Колос) - 5.44

8. Євген Запорожець (Інгулець) - 5.41

9. Таллес Б. (Рух) - 5.24

10. Владислав Калітвінцев (Олександрія) - 5.18

В другій п’ятірці з’являються імена, які багатьом вболівальникам навіть нічого не скажуть. Дарма ви так, бо поза межами топ-4 (Д-1, ШД, ДК та Зоря) теж є життя в різних формах.

11. Назарій Воробчак (Минай) - 5.16

12. Яніс Амаш (Дніпро-1) - 5.10

13. Богдан Михайліченко (Шахтар) - 5.07

14. Сергій Сидорчук (Динамо) - 4.87

15. Георгій Судаков (Шахтар) - 4.61

В третій п’ятірці з’явився вже другий (!) гравець Минаю, тож віддайте належне Шарану, хто ще не віддав. Тут підтягуються фулбеки дніпрян (Амаш) та гірняків (Михайліченко), але до Данченка прірва. У Яніса через маму та ігровий час, у Богдана через більш закрите ігрове поле проти якого грає Шахтар в УПЛ.

Бачимо навіть...Сидорчука! А це ми ще не прибирали з вибірки стандарти. Можу запевнити, що той рейтинг вас здивує ще більше, але про це наступного разу.