Світовий футбол 23 Лютого, 22:47 486
Ді Марія хет-триком вивів «Ювентус» в 1/8 Ліги Європи, «Спортінг» розтрощив «Мітьюлланд» | 19-27
Ювентус, Спортінг і Севілья продовжують боротьбу за перемогу в Лізі Європи.

Ліга Європи, стикові матчі-відповіді

Нант – Ювентус – 0:3 (за сумою двох матчів 1:4)

Голи: Ді Марія, 5, 20 (пен), 78

Вилучення: Паллуа, 18 (Н)

ПСВ – Севілья – 2:0 (за сумою двох матчів 2:3)

Голи: Де Йонг, 77, Сілва, 90+5

Мітьюлланд – Спортінг – 0:4 (за сумою двох матчів 1:5)

Голи: Коатес, 21, Гонсалвеш, 50, 77, Гартенманн, 85 (аг)

Ювентус швидко вбив інтригу в поєдинку завдяки генію Ді Марії. Аргентинець на 5 хвилині відкрив рахунок шикарним ударом у дотик в дальню «дев'ятку». Незабаром він ще раз накрутив оборону Нанта, залетів у штрафний майданчик і змусив Паллуа зупиняти м'яч рукою на лінії воріт. Вилучення, пенальті, 0:2 – Ювентус в 1/8 фіналу Ліги Європи. По перерві Анхель оформив хет-трик.

Спортінг розніс Мітьюлланд після нічиєї в першому матчі. Португальці розгромили данців на виїзді. Перший гол забили зі стандарту, отримали чисельну більшість, а в другому таймі два голи Гонсалвеша зняли всі питання. Підсумковий результат встановив автогол. Спортінг проходить в 1/8.

Севілья вирішила завдання в першій половині протистояння (перемога 3:0), тому матч-відповідь провела без мотивації. ПСВ повернув інтригу голом Люка де Йонга, а на останніх хвилинах загострив ситуацію голом Фабіу Сілви. На щастя для Севільї, часу на камбек не залишилося.