Кучер прокоментував виліт «Дніпра-1» з Ліги конференцій

Футбол України 23 Лютого, 23:12 811
Кучер прокоментував виліт «Дніпра-1» з Ліги конференцій | 19-27
У двох матчах дніпряни АЕКу забити так й не змогли

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер відповів на запитання журналістів після матчу-відповіді Ліги Конференцій проти кіпрського АЕКа (0:0), за підсумками якого дніпряни завершили свій виступ у єврокубках.

- Яка була тактика на гру і як саме планували здобути перемогу?

– Те, що ми планували, ми в принципі й робили – пресингували, постійно тримали команду супернику під тиском, і нам вдавалося їх накривати. Звісно, хотілося забити гол, і моменти були, могли забити, але фарт сьогодні був на боці АЕКа.

– Ви довго виступали у Кошице. Як підведете цей єврокубковий сезон і як прощатиметеся з містом?

– Звісно, хочеться більшого. Звичайно, ми всі хотіли пройти далі і далі радувати всіх уболівальників єврокубковими іграми, але ми розуміємо, що це футбол і сьогодні такий результат. Звісно, нам треба залишати Кошице. Тут хороші люди, які дуже добре нас прийняли, і ми дякуємо їм за допомогу в різних моментах, які були і в побуті, і у футбольному плані.

- Що стало вирішальним моментом того, що не вдалося пройти далі?

- Зміст футболу в тому, що для перемоги потрібно забивати голи. Ми сьогодні цього прагнули і я не можу хлопцям чимось дорікнути в їхньому бажанні – вони хотіли і це було видно. Але так, ми не забили, і це дуже сумно для нас.