Світовий футбол 24 Лютого, 00:13 632
«Лех» без Цитаішвілі пройшов «Буде-Глімт», «Фіорентина» оформила камбек з «Брагою» - результати плей-оф ЛК | 19-27
У четвер відбулись матчі-відповіді у третьому за силою єврокубку.

Ліга конференцій, матч-відповідь за вихід в 1/8 фіналу

Базель – Трабзонспор – 2:0 (перший матч – 0:1)

• Голи: Амдуні, 13, Зекірі, 77
  • Нереалізований пенальті: Бакасетас, 27 (Трабзонспор)

Лех – Буде-Глімт – 1:0 (перший матч – 1:0)

• Гол: Ісхак, 63

Фіорентина – Брага – 3:2 (перший матч – 4:0)

• Голи: Мандрагора, 37, Сапонара, 58, Кабрал, 83 – Каштру, 17, Джало, 34

Гент – Карабах – 1:0 (перший матч – 0:1)

• Гол: Гіфт, 74

Базель на своєму полі взяв реванш у Трабзонспора. Амдуні вже на 13-й хвилині вивів швейцарців вперед. Бакасетас в середині тайму мав зрівнювати, але з пенальті пробив повз ворота. По перерві турки таки забили, але VAR угледів офсайд і гол скасували. Натомість Зекірі на 15 хвилин до завершення матчу подвоїв перевагу Базеля, вивівши його до наступного раунду змагань.

Лех мінімально здолав Буде-Глімт, повторивши результат першого матчу і завершивши єврокубкову казку норвежців. Вінгер Динамо Георгій Цитаішвілі, який виступає за поляків на правах оренди, провів весь матч у запасі.

Фіорентина після розгрому у першому матчі (4:0) дозволила Бразі забити два голи. Однак, ще першому таймі «фіалки» один м'яч відквитали, а по перерві поклали ще два, вказавши португальцям на їхнє місце у цьому сезоні.