Блогер: «Більшості кандидатів на вакантне місце Циганкова в «Динамо» доведеться розпочинати з нуля»

Динамо Київ 25 Лютого, 15:31 830
Блогер: «Більшості кандидатів на вакантне місце Циганкова в «Динамо» доведеться розпочинати з нуля»
Блолег Михайло Смоловий продовжує аналізувати гру київського «Динамо» в першому колі.

Лідери Динамо в УПЛ

xThreat від дій з гри (без врахування стандартів) (топ-6)

Топ-4 ви вже бачили у топі УПЛ, тож додалося лише 2 прізвища.

1.Віктор Циганков - 5.86

2. Сергій Сидорчук - 4.85

3. Віталій Буяльський - 4.23

4. Владислав Дубінчак - 3.58

5. Олександр Караваєв - 2.96

6. Ілля Забарний - 2.85

Більшості кандидатів на вакантне місце Циганкова доведеться починати з нуля. Є бодай щось в доробку у Олександра Караваєва, але більшість розуміє, що це дещо інший ігровий профіль з певними чеснотами і недоліками.

Сергій Сидорчук має найбільший приріст за рік, а ще грати і грати. Невідомо чи стався б він без травми Шапаренка, але факт маємо - капітан перевищив свій минулорічний показник вже вдвічі.

Віталій Буяльський поступово перетворюється на скорера:

⁃ якщо в минулому скороченому сезоні завдавав удару на 20.6 дотиків

⁃ то в нинішньому кількість дотиків на один удар скоротилася до 14.2, звідси і просідання хТ

Величезний потенціал усе ще приховано за Владиславом Дубінчаком. Але поки він з Костею ділить ігровий час майже порівно, тому і враження складається уривками.

Усе йде до того, що Дячук може не просто увійти до пулу основних ЦЗ, а й перетворитися на стартера. Я розумію мотивацію діда шукати інші варіанти (брак психологічної стійкості, і як наслідок помилки решти). Це його безпосереднє право вважати, що людина, яка не вміла усю дорогу грати в пас, допускатиме менше помилок за людину, що вміє. Тут цікавий кейс з оцінки ризиків: ти втрачаєш в початку атаки, але можливо додаєш в надійності. Питання лише чи виграшна це стратегія на дистанції 15 ігор? Скоро побачимо.

Забарний до свого найвищого хТ індексу за час в Динамо йшов два з половиною роки. При тому, що наприкінці осені ми могли лише говорити про певний прогрес Іллі, а не ствердження його, як повноцінної «першої скрипки» дистрибуції. Побажаємо Дячуку пройти цей шлях швидше, бо вже проти Інгульця від м’яча ховатися можливості не буде: відсоток володіння зросте до 60%, а то й перескочить цей поріг. Ця інтеграція додасть головного болю Сидорчуку, доведеться ще більше на себе брати, щоб компенсувати вразливого з м’ячем ЦЗ в білдапі. Є певні сумніви в доцільності цього, але побачимо: можливо мотивація діда не розпач, а холодний розрахунок.