Світовий футбол 26 Лютого, 21:53 341
«Спеція» розписала бойову нічию з «Удінезе» – Коваленко отримав мізер, вперше вийшовши після травми | 19-27
В рамках програми дня у 24-му турі Серії А заплановано декілька матчів.

Чемпіонат Італії 2022/23, 24-й тур

Болонья – Інтер – 1:0

Гол: Орсоліні, 76

Салернітана – Монца – 3:0

Голи: Кулібалі, 52, Кастанос, 66, Кандрева, 71

Вилучення: Донаті, 87 (Монца, друга жовта картка)

Удінезе – Спеція – 2:2

Голи: Бету, 22, Перейра, 55 – Нзола, 6, 72

Болонья створила головну сенсацію туру, перегравши Інтер у рідних стінах. Причому господарі перевершили міланців як за кількістю ударів (14:13) так і за гостротою (1,28 xG vs 1,01). Команда навіть забила на 15-й хвилині зусиллями Барроу, але взяття воріт скасували через офсайд.

Свою перевагу Болонья таки конвертувала у гол на 76-й хвилині. Орсоліні відкрився у гігантській шпарині між Ачербі й Госенсом, прийняв діагональ від Схаутена й бахнув над вухами Онана – 0:1! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця. «Россоблу» обійшли Юве й піднялись на сьому позицію, а Інтер відстав від Наполі вже на 18 очок!

Салернітана доволі несподівано розгромила Монцу. Перший тайм минув без голів, а по перерві дітище Берлусконі посипалось. Господарі забили супернику три сухих голи і перервали свою триматчеву серію з поразок. Монца, натомість, загальмувала, зазнавши другої поразки поспіль. Становище команд у турнірній таблиці суттєво не змінилось, однак Салернітана значно покращила своє положення – «гранатові» потроху віддаляються від зони вильоту.

У ще одному матчі Удінезе розійшовся миром зі Спецією. «Орлята» вийшли вперед вже на початку матчу завдяки Нзолі, але пішли на перерву за нічийного рахунку. У другому таймі «б'янконері» забили вдруге, але все той же Нзола оформив дубль і врятував свою команду від поразки. Український півзахисник Віктор Коваленко потрапив до заявки, але майже весь матч провів у запасі – на полі він з'явився лише на 89-й хвилині (вперше після травми). Спеція продовжує залишатись на 17-й сходинці, але вже завтра ризикує звалитись у зону вильоту у разі успішної гри Венеції.