Динамо Київ 26 Лютого, 22:05 44911
«Циганков за п'ять мільйонів – це бізнес світового класу»: реакція фанів «Жирони» на гру вінгера з «Атлетіком» | 19-27
Віктор Циганков отримав безліч похвал від уболівальників Жирони за свій виступ у її складі проти Атлетіка з Більбао (3:2) у рамках виїзного поєдинку 23 туру Ла Ліги.

Віктор Циганков провів 80 хвилин у матчі Жирони проти Атлетіка, після чого був замінений. Українець відзначився результативною передачею у моменті з першим голом гостей. 25-річний вінгер асистував Альошу Гарсії на 4-й хвилині зустрічі.

Фанати Жирони після гри розсипалися у компліментах Циганкову.

• GonçaloDias17: «Циганков дуже впливає на гру Жирони тут і зараз. Відмінне підписання»;
  • Michał Kosim: Циганков за 5 мільйонів євро – це бізнес світового рівня».

Зазначимо, що після свого трансферу з Динамо до Жирони у січні цього року Циганков провів за нову команду вже чотири матчі, в яких забив один гол і віддав одну результативну передачу.

Жирона завдяки перемозі над Атлетіком відірвалася від зони вильоту на вісім очок, вийшовши на десяту сходинку.