Робіньо може сісти у в'язницю у Бразилії за групове зґвалтування. Джерело повідомило деталі

Світовий футбол 1 Березня, 15:49 170
Робіньо може сісти у в'язницю у Бразилії за групове зґвалтування. Джерело повідомило деталі
Федеральна прокуратура направила до Верховного суду Бразилії позитивний висновок у справі Робіньо

Ніщо не заважає заарештувати колишнього футболіста на батьківщині, повідомляє портал Globo. 39-річного форварда було засуджено італійським судом до дев'яти років тюремного ув'язнення за участь у груповому зґвалтуванні і незабаром повинен опинитися за ґратами.

Робіньо потрапив у серйозні неприємності. 2013 року він брав участь у груповому зґвалтуванні громадянки Албанії, коли виступав за Мілан. Спочатку він нібито напоїв жертву до непритомності, а потім зґвалтував її.

Перший вирок було винесено у 2017 році – його засудили до 9 років позбавлення волі. Колишній футболіст звернувся до суду другої інстанції, але програв. У січні 2022 року було винесено остаточне рішення, подальше оскарження якого неможливе.

Прокуратура Мілана також видала міжнародний ордер на арешт Робіньо. Лише 39-річний чоловік ще не потрапив до в'язниці. Нині він живе у Бразилії, де конституція забороняє екстрадицію. Проте, схоже, незабаром у справі настане прорив.

Декілька днів тому ЗМІ повідомили, що Верховний суд Бразилії завершує формальності, пов'язані з помешканням Робіньо у в'язницю.

Наразі портал Globo надав нову інформацію у справі. Виходить, що Федеральна прокуратура дала суду позитивний висновок у справі.

У понеділок, 27 лютого, заступник генпрокурора республіки Карлос Фредеріко Сантос перерахував чотири адреси, за якими, швидше за все, перебуває колишній футболіст. Не виключено, що Робіньо за кілька днів заарештують і наступні дев'ять років він проведе за ґратами на батьківщині.

Бразилець — не єдина людина зі світу футболу, яку за останні роки звинуватили у зґвалтуванні. Дані Алвес, який, ймовірно, зґвалтував 23-річну жінку в клубі Барселони 30 грудня 2022 року, перебуває у в'язниці. Наразі бразилець чекає на суд. Крім того, останніми днями пролунали звинувачення на адресу Ашрафа Хакімі. До поліцейської дільниці у Франції звернулася 24-річна жінка, яку нібито зґвалтував гравець ПСЖ.