Старт з перемоги. «Динамо» переграє «Інгулець» в чемпіонаті юнацьких команд

Динамо Київ 3 Березня, 16:05 980
Старт з перемоги. «Динамо» переграє «Інгулець» в чемпіонаті юнацьких команд | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
У рамках 16-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» в манежі клубної бази у Віті-Литовській приймало «Інгулець» із Петрового.

Підопічні Ігоря Костюка розпочали матч із атак на ворота суперника. Особливо активним на старті був Горбач – спочатку форварду не вистачило зовсім трохи, аби вийти віч-на віч із воротарем, а згодом Ігор міг переправляти м’яча у ворота, але перед цим забіг у офсайд.

Утім, довго на гол від нападника «Динамо» чекати не довелося. На 12-й хвилині Горбач вистрибнув у штрафному майданчику та головою відправив м’яча у ворота після подачі Васильця – 1:0.

За кілька хвилин «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу. Це найкращий бомбардир нашої команди Маткевич відгукнувся на простріл Гусєва та вдало замкнув дальню стійку – 2:0. Це вже восьмий гол Андрія в нинішньому сезоні.

Ще до перерви динамівці могли робити рахунок розгромним. Гусєв після подачі з кутового пробив головою над воротами, Горбач спробував пробити в падінні через себе, але вийшло невдало, ще в одному епізоді після удару Ігоря воротар перевів м’яча через поперечину, а перед самою перервою наш форвард мав можливість завдати удару з меж штрафного майданчика, але занадто довго підробляв м’яч і втратив нагоду.

Із поновленням гри гості також почали виходити в атаку. В одному з моментів Ігнатенко вчасно вийшов із воріт та забрав м’яча в ногах суперника, ліквідувавши загрозу. Але на 59-й хвилині наш воротар не зміг врятувати, коли Кляцький скористався з рикошету та з близької відстані «розстріляв» Дениса – 2:1.

Маючи мінімальну перевагу, динамівці хотіли забити ще, але м’яч не летів у ворота. Малиш не влучив у рамку, удар Кремчаніна зі штрафного воротар парирував на кутовий, а Горбач, вигравши боротьбу в захисника та вийшовши на ударну позицію, не поцілив у кут.

У той же час гості також мали свій момент, аби зрівняти рахунок, коли Войтюк ледь не переправив м’яча у ворота з лінії воротарського майданчика після передачі з лівого флангу, однак Ігнатенко зміг завадити йому це зробити.

У підсумку, 2:1 – підопічні Ігоря Костюка стартують у весняній частині сезону-2022/2023 з перемоги.