«Олександрія» на останніх хвилинах вирвала нічию в матчі з СК «Дніпро-1»

Футбол України 4 Березня, 14:56 461
«Олександрія» на останніх хвилинах вирвала нічию в матчі з СК «Дніпро-1» | 19-27
«Олександрія» приймала лідера УПЛ в 16-му турі чемпіонату України (2:2)

«Олександрія» – «Дніпро-1» - 2:2

• Голи: Мустафаєв, 30, 88 – Бланко, 23, Довбик, 58

Дніпро-1 активно розпочав і таки забив свій гол у середині тайму. Після передачі Довбика Бланко змістився з флангу, пробив, і після рикошету м'яч залетів у сітку. Мустафаєв майстерно поклав гол-красень у відповідь. Після забитого підопічні Ротаня перехопили ініціативу, а захист дніпрян та кіпер часто помилялися, однак Олександрії не вдалося скористатися цим.

По перерві команди зіграли лише кілька хвилин, згодом було оголошено повітряну тривогу. Ця пауза пішла на користь підопічним Кучера. Довбик вийшов віч-на-віч з кіпером, спокійно переграв його та вивів свою команду вперед.

Гості продовжували тиснути та створювали моменти, однак забити більше не вдалося. Натомість Олександрія небезпеки не створювала, але на останніх хвилинах Мустафаєв оформив дубль та зрівняв рахунок.

Тож СК Дніпро-1 продовжує лідирувати в УПЛ, набравши вже 36 очок, а Олександрія залишається на 5 сходинці з 26 пунктами.