Світовий футбол 4 Березня, 17:00 2773
Циганков зробив асист в третьому поспіль матчі - «Жирона» драматично програла аутсайдеру Ла Ліги | 19-27
​Два дуже різні тайми. У першому «Жирона» демонструвала, як погано захищається, у другому – як уміє атакувати.

Виглядало це доволі дивно. Вже на 2-й хвилині воротар та захисники так кострубато тримали м'яч біля своїх воріт, що все закінчилося голом Унала з десяти метрів.

Ще десять хвилин - і вже Хуанпе на рівному місці перервав рукою навіс із флангу, і Унал з точки оформив дубль.

Дурних рішень, помилок, обрізок від «Жирони» було аномально багато. Навіть завжди холоднокровний Алейш Гарсія замість організації своїх атак лише дарував м'ячі супернику. Звісно, це закінчувалося погано - Борха Майораль з лінії штрафного вколотив третій гол.

Мічелу знадобилася перерва і три заміни, щоб привести «Жирону» до тями. Лише зміцнивши оборону та заспокоївшись, команда показала частину свого потенціалу.

Приємно, що серед найкращих у гостей знову був наш Віктор Циганков. Через нього йшло багато атак, він непогано рухав м'яч і на 54 хвилині результативно збігав у контратаку, віддавши гольовий простріл на Кастельяноса.

На 80-й хвилині «Жирона» забила ще й вдруге – це екс-мадридцю Гутьєрресу вдався класний удар з-за меж штрафного.

У повітрі запахло епічним камбеком, і «Хетафе» про всяк випадок відтягнувся ближче до своїх воріт, але сил і натиску для третього голу у гостей уже не вистачило – той же Циганков відчутно підсів у останні 10 хвилин. Сині втримали 3:2 – і піднялися одразу на 16-те місце з 25 очками. У «Жирони» все ще 30 балів і 11-й рядок.

24-й тур Прімери. Хетафе. «Колозеум Альфонсо Перес»

«Хетафе» - «Жирона» - 3:2

Голи: Унал, 2, 14 (з пенальті), Майораль, 43 – Кастельянос, 54, Гутьєррес, 80

«Хетафе»: Сорія – Дам'єн Суарес (Іглесіас, 74), Даконам, Дуарте, Альдерете, Порту – Максімович, Альгобія (Аленья, 73), Мунір (Мілья, 74) – Майораль (Мата, 88), Унал (Сеоане, 88)

«Жирона»: Гассаніга – Арнау (Гутьєррес, 46), Буено, Хуанпе (Давід Лопес, 46), Хаві Ернандес (Стуані, 80) – Ромеу – Циганков, Алейш Гарсія (Валері, 46), Борха Гарсія, Рікельме (Рейньєр, 70) - Кастельянос

Попередження: Альгобія, 46, Даконам, 69, Дуарте, 73, Максімович, 90, Мілья, 90+1 - Хаві Ернандес, 12, Рікельме, 24, Буено, 90, Гутьєррес, 90+4