«Баварія» повернула собі лідерство в Бундеслізі після перемоги над «Штутгартом»

Світовий футбол 4 Березня, 21:41 326
«Баварія» повернула собі лідерство в Бундеслізі після перемоги над «Штутгартом» | 19-27
11-й поспіль вдалий виїзд мюнхенців на «Мерседес-Бенц Арену».

В останньому матчі дня Баварія на виїзді здолала Штутгарт. Де Лігт відкрив рахунок наприкінці першого тайму, а по перерві Шупо-Мотінг зробив рахунок переконливішим. За дві хвилини до завершення гри Переа скоротив відставання, але на камбек «швабам» не вистачило ні сил, ні часу. Перемога дозволила мюнхенцям повернутись на першу сходинку, випередивши дортмундську Борусію – у команд однакова кількість очок (по 49), однак «Ротен» випереджають конкурентів за додатковими показниками.