Віталій Буяльський: «Щоб молоді футболісти прогресували, їм потрібен час»

Динамо Київ 5 Березня, 11:17 297
Віталій Буяльський: «Щоб молоді футболісти прогресували, їм потрібен час»
Один із найдосвідченіших футболістів київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував програний «біло-синіми» матч з «Інгульцем».

– Думаю, що фізично наша команда була готова до цієї гри, – наголосив футболіст. – Можливо, я не був повністю готовим, бо багато пропустив на зборах. Мої партнери провели, з урахуванням зборів 16-ту чи 17-ту гру, і, не можна виключати, у хлопців немає певної свіжості. Може, треба паузу дати.

– Чи можна порівняти якість футбольних полів у Туреччині та в Києві?

– На мою думку, що вони однакові. Коли ти прилітаєш до Туреччини, то тільки в перші два дні відмінний газон. А потім, після частих тренувань, він уже на таку хорошу якість. Можливо, у майбутньому ми вже в Україні готуватимемося до сезону.

– Серед усіх клубів УПЛ Динамо провело найбільшу кількість матчів на зборах. Ми бачили, що тренерський штаб награвав молодь, але сьогодні їм мало що вдавалося. Чому?

– Щоб молоді футболісти прогресували, їм потрібен час. Коли ти граєш у Динамо (Київ) тобі ніхто часу не дасть. Якщо ти сьогодні погано зіграв, то завтра ти вже не будеш у складі. Свій рівень ти маєш показувати сьогодні та доводити, що гідний грати у київському Динамо. А час ніхто не дасть, ані наші вболівальники, ані президент клубу.

– Як ти вважаєш, ця поразка сильно відкине Динамо від першого місця?

– 12 березня ми граємо з Дніпром-1 на виїзді. Там багато що може вирішитися.