Ребров особисто прокоментував чутки про ймовірну роботу у збірній України

Збірна України 7 Березня, 21:26 15810
Ребров особисто прокоментував чутки про ймовірну роботу у збірній України
Український головний тренер футбольного клубу з ОАЕ «Аль-Айн» Сергій Ребров прокоментував чутки про те, що влітку він очолить збірну України:

– В останні місяці прізвище Ребров і збірна України звучать спільно. Хоча ви і залишаєтеся головним тренером «Аль-Айна». Але ніхто нічого однозначно не говорить. Може, ви самі щось зможете сказати на цей рахунок, внести хоч якусь ясність?

– Я сам тому і не реагую на цю інформацію і нічого не коментую, оскільки у мене зараз є чинний контракт з «Аль-Айном». Я звик з повагою ставитися до своїх поточних зобов’язань і до тих людей, з якими в даний момент працюю. Мій контракт закінчується в кінці червня. Так, тренер має право в якийсь момент почати почати вести переговори, але головне, що зараз я, як і раніше, є головним тренером «Аль-Айна». Тому я не про що, що не стосується цього клубу, не висловлююся.

Тим більше, що так, як до мене ставляться тут, до мене не ставилися ні в одному з клубів, де я працював раніше. І тому з моєї сторони таке ж ставлення до «Аль-Айну». Я радий, що працюю тут.

Одним словом, зараз я зосереджений на своїй роботі. Тому жодних коментарів з приводу збірної України я і не давав. Коли закінчиться мій контракт, я матиму право вирішувати, що мені робити далі, і з ким співпрацювати.

– Як взагалі керівництво «Аль-Айну» реагує на всю інформацію навколо вас у контексті збірної України? Логічно припустити, що їх це нервує...

– Тут вся справа в місцевій специфіці футбольного життя. Спочатку я підписував контракт з «Аль-Айном» на один рік. І це, можна сказати, звичайна практика: тут ніхто не підписує довгострокових угод ні з тренерами, ні з футболістами. Тут складний регіон для роботи. Зміна тренерів, футболістів – звичайна справа для ОАЕ. Тому тут ніхто і не підписує довгострокових контрактів.

Тож і я, і «Аль-Айн» були згодні підписати контракт терміном на один рік. Коли цей період минув, ми за взаємною згодою продовжили угоду ще на рік. Тому що і мене тут все влаштовувало, і клуб. Який відповідно скористався опцією пролонгації контракту ще на рік. Але зараз вже я вправі розпоряджатися своєю долею. Ні «Аль-Айн», ніхто інший не має права на мене тиснути. Так, «Аль-Айн» зараз веде розмови зі мною про подальшу пролонгацію контракту, але у відповідь я неодноразово говорив, що хочу доопрацювати діючу угоду, після чого ухвалю рішення разом зі своєю сім’єю щодо того, що мені робити далі.

– Якщо все-таки говорити про збірну України, то чи є зараз якісь домовленості з вами про можливу співпрацю? Чи є якась конкретика вже зараз, чи поки що говорити взагалі не про що?

– Повторюся, у мені є чинний контракт. Не стану заперечувати наявність різних контактів, але зараз я головний тренер «Аль-Айна». І я не уявляю, як за цих обставин мене пов’язують із збірною України.

Так, я ніколи не приховував свого бажання працювати з головною командою нашої країни. Це бажання є в мене і зараз. Але все вирішуватиметься тільки після закінчення мого контракту з «Аль-Айном». Тим більше, що все залежить не тільки від мене, а ще й від УАФ, від рішення Конгресу цієї організації. Чув про рішення нашої футбольної асоціації вести переговори з Ребровим. Я готовий до цього. Буду готовий, коли закінчиться мій контракт із «Аль-Айном». Якщо я буду вільний на той момент часу. Зараз у мене є бажання працювати зі збірною України, але що буде в червні подивимося. Повторюся, в цій ситуації все залежить не тільки від мене.

Зазначимо, що Руслана Ротаня було призначено виконувачем обов'язків головного тренера національної збірної України. Угода з Русланом Ротанем, який виконує функції головного тренера молодіжної збірної України, діятиме до моменту набрання чинності контрактом із Сергієм Ребровим, переговори з яким за дорученням виконкому проводить адміністрація УАФ.

Збірна України стартує у кваліфікації Євро-2024 виїзним матчем проти збірної Англії, що відбудеться 26 березня на стадіоні «Вемблі» у Лондоні.