Вацко - про серйозні помилки Монзуль у матчі «Динамо» та «Інгульця»

Динамо Київ 9 Березня, 20:51 1125
Вацко - про серйозні помилки Монзуль у матчі «Динамо» та «Інгульця»
Коментатор Віктор Вацко в ефірі програми «Вацко on air» висловився про суддівство Катерини Монзуль у матчі «Динамо» — «Інгулець» (0:2).

«У боротьбі Сітала та Дячука насправді на мій погляд дуже важко не помітити, що форвард «Інгульця» плечем штовхає суперника у спину — це фол. Дячук грає по м’ячу, орієнтується по м’ячу, дивиться на м’яч і намагається зіграти зрештою в м’яч. Сітало атакує його ззаду і штовхає плечем у спину. Без цього поштовху у форварда «Інгульця» не було жодного шансу зіграти у м’яч. Це фол однозначно, такі фоли і без вар свистять одразу. І до речі пізніше, коли Ванат у схожій манері намагався відібрати м’яч у захисника «Інгульця» Кучеренка, свисток арбітрині пролунав миттєво.

Перший гол — це дуже серйозна помилка насправді. Чому Монзуль не пішла сама подивитися цей епізод, чому вона довірила своєму асистенту, я не знаю.

Другий гол. Там була ситуація, коли м’яч після передачі в дотик від Сергія Сидорчука влучив у руку Кухаруку — і розпочалась контратака «Інгульця». Моя думка: рука футболіста «Інгульця» була розташована паралельно корпусу, руху руки у напрямку м’яча не було, відповідно можна сказати, що не було навмисного намагання зіграти рукою у м’яч. Плюс також незначна відстань між рукою і м’ячем у момент передачі Сидорчуком», — сказав Вацко

.