Світовий футбол 11 Березня, 15:56 314
Коваленко отримав середню оцінку за матч із «Інтером»: відома статистика українського хавбека «Спеції» | 19-27
Статистичний портал Sofascore оцінив дії українського півзахисника Віктора Коваленка та інших футболістів Спеції у вчорашньому матчі 26-го туру чемпіонату Італії проти Інтера (2:1).

Спеція несподівано обіграла Інтер у вчорашньому домашньому поєдинку 26 туру чемпіонату Італії (2:1).

Віктор Коваленко вийшов на заміну у складі господарів замість колумбійського хавбека Кевіна Агудело на 66-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0. Через 21 хвилину Спеція забила переможний гол із пенальті, який заробив український півзахисник.

Статистичний портал Sofascore поставив Коваленко оцінку 6,9 за дії в поєдинку, що є сьомим результатом серед футболістів «орлят».

Статистика Коваленка у матчі проти Інтера:

торкання м'яча – 16;
виграні єдиноборства – чотири із шести;
точність передач – 33%;
відбір – один;
втрати м'яча – шість.

27-річний Коваленко зіграв у поточному сезоні 14 поєдинків, але не відзначився результативними діями.

Спеція провела 26 матчів, набрала 24 очки та посідає 17 місце у турнірній таблиці італійської Серії А.