Футбол України 11 Березня, 17:29 534
«Минай» заявив, що судівська помилка вплинула на результат матчу з «Олександрією» | 19-27
Клуб із Закарпаття залишився незадоволеним діями бригади арбітра Олексія Деревинського.

Клуб «Минай» за підсумками матчу 17-го туру української Прем'єр-ліги з «Олександрією» (1:1) обрушився із критикою на рішення суддівської бригади, яку очолював Олексій Деревинський.

«У першому домашньому матчі 2023 року «Минай» розписує мирову з «Олександрією». Гол у складі нашої команди забив Вадим Вітенчук. Гості ж відзначились після катастрофічної помилки бригади арбітрів.

Господарі розпочали, як то кажуть, «з місця у кар’єр». Вже на другій хвилині Вадим Вітенчук пішов у пресинг проти захисника «Олександрії» поблизу карного майданчику, перехопив передачу Микити Шевченко та впевнено й влучно пробив по воротах – 1:0.

Другий тайм пройшов під дощем та з в обопільній боротьбі. На 72-й хвилині непоганий момент втратив Третьяков. Півзахисник «Олександрії» бив з лівого кута, але «Минай» виручив Бандура. А на 84-й хвилині воротар господарів був безсилий, коли передачу з правого флангу замкнув Третьяков – 1:1. На відеоповторі чітко видно, що в момент передачі праворуч Кожушко знаходився в офсайді. Схоже, це розумів і сам півзахисник, тому що не одразу включився у гру. Але лайнсмен цей епізод проігнорував», – йдеться у звіті про гру «Минай» – «Олександрія» на офіційному сайті закарпатського клубу.