«Дніпро-1» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА

Динамо Київ 12 Березня, 15:35 5613
«Дніпро-1» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА | 19-27
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в коментарі 1927.kiev.ua оцінив суддівство в матчі 17-го туру УПЛ «Дніпро-1» - «Динамо».
— Суддіство, як є - краще у нас не буде. В цілому, по матчу, Кривушкін не допускав «крімінальних» помилок. Складних моментів для суддіства не було, але абрітр не справився із трактуванням очевидного грубого порушення Бланко на Буяльському.

Це простий епізод, який можна показувати новачкам-арбітрам за приклад футбольного хуліганства. Кривушкін був в десятьох метрах і прекрасно все бачив, але прийняв неправильне рішення. Це жорстка поведінка на очах в арбітра не в боротьбі за м'яч. Бланко просто підійшов і вдарив Буяльського по ногах. Це пряма агресія і червона картка, яка була б показовою для всіх. А так, гравці думатимуть: «Один суддя дасть червону, інший не дасть. Можна далі «отоварювати» по ногах».

Також, арбітр на ВАР мав просигналізувати, що цей епізод заслуговує на червону картку.

Вже після свистка Кривушкін комусь дав червону картку. Буяльський дуже емоційно святкував, можливо, щось сказав арбітрові. Цей епізод коментувати складно. Побачимо, що буде в протоколі написано.Микола Тимощук