«Після забитого гола показали, що ми до кінця з тренером та його штабом», - що говорили гравці «Динамо» після перемоги над «Дніпром-1»

Динамо Київ 12 Березня, 16:48 1257
«Після забитого гола показали, що ми до кінця з тренером та його штабом», - що говорили гравці «Динамо» після перемоги над «Дніпром-1»
Гравці «біло-синіх» поділилися думками після виїзної перемоги над «Дніпром-1» (1:0) у рамках 17-го туру УПЛ.

Захисник Костянтин Вівчаренко:

Звісно, після невдалого результату в попередньому матчі ця перемога дуже важлива для нас – для командного духу, для всього колективу. Ми не мали права так грати проти «Інгульця». Сьогодні ж на полі була команда, і ми дуже хотіли перемогти. Команда згуртувалася, це був важливий гол для нас. Тому підбігли всі разом, підтримали і Містера, і весь його тренерський штаб – показали, що ми з ними до кінця.

Фол на Буяльському? Я цей момент якраз не бачив, лише почув, як Віталік кричить – і відразу всі підбігли до нього. Червона картка Віталію? Це емоції після такого напруженого матчу та важкої перемоги. Але Віталік нічого не казав у роздягальні. Звісно, він наш лідер, основний гравець і його прикро втрачати на наступний матч. Буде важко без нього, але все одно будемо виходити та грати на перемогу.


Голкіпер Руслан Нещерет:

- Лише позитивні емоції, тому що попередній матч ми програли і це нас дуже бентежило протягом усього цього тижня. Тому для нас ця перемога є дуже важливою і у психологічному плані, і у плані турнірної таблиці. Ми, «Динамо» Київ, така команда, що нас критикують завжди, навіть коли ми граємо добре. Треба було зібратися і подивитися, що ми зробили поганого, а що ні, і показати наш найкращий футбол. За емоціями було видно, що це вольова перемога. Я думаю, що це може бути переломним кроком у боротьбі за чемпіонство.

Поле було непросте? Я думаю, можливо, це тому, що вчора протягом дня був дощ. А так якщо на поле подивитися - воно виглядає дуже добре.

В роздягальні всі поводилися якось стримано, бо ми віддали всі емоції та сили на полі. Тому ми не дуже радіємо.

Півзахисник Антон Царенко:

- Звісно, ця гра була для нас принциповою. Ми віддали всі сили заради сьогоднішньої перемоги. Я вважаю, що наша команда заслужила ці три очки. Містер завжди просить гравців, які виходять на заміну, з першої хвилини на полі вмикатися та бути максимально зарядженими.

Має одразу бути велике бажання боротися, вигравати та робити все задля перемоги. Гра була дуже принциповою та відповідальною як для нас, так і для суперників. Попри все, ми сьогодні віддали всі сили заради цієї перемоги. Завжди потрібно вміти грати як першим номером, так і другим, у залежності від обставин на полі. Головне, що наша тактика на гру спрацювала, і ми перемогли. Можливо, своєю роботою я десь заслужив свої два моменти. Але на ці гольові нагоди напрацювала вся команда. Добре, що вони виникали, але шкода, що не вдалося їх реалізувати та забити другий гол. На якій позиції мене поставить тренер, там я і буду демонструвати свій максимум, свою найкращу гру та буду старатися допомогти команді здобути позитивний результат.

Взаємодія з партнерами? Звісно, ще є певні шорсткості. Але загалом, можна сказати, я вже пройшов великий шлях з цими хлопцями. Звісно, великий для мене. Мені дуже комфортно у команді, всі партнери мене підтримують, за що я їм дуже вдячний. Сподіваюся, що разом ми будемо рухатися вперед.