Динамо Київ 12 Березня, 20:43 3942
Визнав помилку Кривушкіна? Стала відома думка Лучі стосовно фолу Бланко на Буяльському | 19-27
У матчі 17-го туру УПЛ «Динамо» в гостях перемогло «Дніпро-1». Єдиний гол ще до перерви забив Віталій Буяльський.

Цей же футболіст фігурував у ще одному резонансному епізоді. На 83-ій хвилині матчу Віталій Буяльський у центрі поля віддавав пас партнерові, після чого Домінго Бланко «налетів» на футболіста «Динамо», грубо наступивши йому на ногу. Буяльський впав і корчився від болю.

Арбітр Дмитро Кривушкін обмежився жовтою карточкою. Відзначимо, що Кривушкін не переглядав відеоповтор, хоча на матчі працювала система VAR (арбітр VAR – Євген Арановський).

Як вдалося довідатись журналістам UA-Футбол, непублічно куратор українських суддів Лучано Лучі визнав помилку свого підопічного. У чаті арбітрів Лучі написав:

«Це чітка червона картка. Рефері повинен це бачити без втручання VAR».

Відзначимо, що при цьому ні судді, ні їхні куратори не дають публічних коментарів і не пояснюють ті чи інші ухвалені рішення.