ПСЖ через проблеми з феєр-плей можуть залишити 4 літніх новачки

Світовий футбол 17 Березня, 12:02 113
ПСЖ через проблеми з феєр-плей можуть залишити 4 літніх новачки
«ПСЖ» доведеться скорочувати дефіцит між витратами та доходами.

Щоб уникнути нових санкцій через недотримання феєр-плей клуб може розлучитися з Карлосом Солером, Ренату Саншешом, Фабіаном Руїсом та Уго Екітіке.

Нещодавно клуб отримав штраф за недотримання фейр-плей від УЄФА. Покарання має на увазі ще більші штрафи, якщо клуб продовжить порушувати правила. Спортивний директор Луїш Кампуш та менеджер Крістоф Галтьє розглядають можливість розлучитися з низкою футболістів.

Раніше повідомлялося, що керівництво незадоволене літніми новачками, яких навів португальський спортивний директор. Серед тих, хто не вражає - Карлос Солер, Фабіан Руїс, Ренату Саншеш та Уго Ектітіке.

Солер ще має можливість довести свій професіоналізм, іспанський півзахисник забив в матчі проти «Бреста» і йому дадуть шанс проявити себе до кінця сезону. Уго Екітітке подобається Кампушу і він вірить у потенціал молодого нападника, також він близький до Рената Саншеша, з яким працював у «Ліллі», але швидше за все йому доведеться проявити безжалісність по відношенню до своїх улюбленців.

Також клуб розглядає питання продовження Рамоса на тлі майбутнього трансферу Мілана Шкріньяра. Воно безпосередньо залежатиме від виступів іспанця наприкінці компанії.