Динамо Київ 18 Березня, 16:12 625
«Великою проблемою є втрата Буяльського»: - думки після матчу «Динамо» Київ - «Зоря» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий підбив підсумки поразки «Динамо»

Стисло після першого тайму:

⁃ коли замість Булеци в центрі поля грає Дришлюк, то інших варіантів окрім бий-біжи в тебе немає

⁃ Дячук з м’ячем поки не прогресує, шкода

⁃ дуже багато паралелей з Інгульцем, коли кияни насідали на ворота, то Зоря забивалася у штрафний і Динамо мучилося, а Зоря, окрім швидких атак, м’яч розіграти не могла, як слід (втрати Чурка та Булеци)

⁃ Русин рано сів на картку, але в нього «особливі емоції» на кожну гру з Динамо, вчасно очухався Тимчик, тож місматчу на фланзі від початку вдалося уникнути; але Тимчик швидко наздогнав за картками, тож там найвразливіше наразі місце

⁃ поки зло бере, що Динамо зовсім не блокує канал на Русина - це єдиний інструмент в атаці суперника, і його дають вільно використовувати, дивно якось

⁃ великою проблемою є втрата Буяльського, Гармаш часто сідає дуже низько, чим лише обмежує варіативність команди, бо в перших 60 метрах і без нього вистачає народу, а ось в останніх 40 метрах без Гармаша порожньо

⁃ неймовірно нудний тайм, вже засинав на першому таймі Ворскли, але, дяка Богові, не 0:2

Стисло після другого тайму:

⁃ мушу подякувати Русину, що не конвертував фейл з привозом Тимчика після з кутового в дебюті другого тайму і не вбив інтригу тоді, а відтягнув до 83‘ хвилини; чергова нетвереза оцінка епізоду фулбеком, до того був незрозумілий пас, який власне до кутового призвів

⁃ рання потрійна зміна дещо шокувала, бо окрім Ваната не залишилося людей «шукати і знаходити простір» на прийомах, стало цікаво, яким чином дід побачив схему зламу захисту Зорі в теорії (виявилося він її не побачив, просто вирішив, що у цієї трійки вийде краще)

⁃ дивно було бачити, коли єдиний нападник, і той спускався за м’ячем кудись у напівфланг, тож з позиційним нападом біда страшенна

⁃ в клубі мають нарешті визнати, що базовий дідів концепт «гравці в атаці мають створювати різницю» не працює через відсутність в атаці гравців здатних цю «різницю» створювати; зараз кияни схожі на збірну 10-11 класів, де хлопці мало розуміють, що їм робити з м’ячем, коли суперник стоїть повним складом у власній третині

⁃ чекав тиск на Батагова і не дочекався, той просився увесь матч щось привезти, аж пищав, але кияни цих сигналів не помітили

⁃ тож вітаю усіх вболівальників Динамо із дочасним завершенням офіційного футбольного сезону (#ротаньстайл з їх нічиїми буде довго наздоганяти, може не вистачити турів), далі вже жодних очікувань, нервів та переживань, лише докази відсутності системної роботи на зборах над проблемами (це був кастинг з надією, що гравці самостійно почнуть «створювати різницю»)

⁃ тепер замість футболу нас очікує запекла боротьба чергової свіжої партії динамівських сердець за тренерський трон, ЗМІ змагатимуться в продюсуванні інсайдів.