Як «Динамо» знову програло «Зорі» - відеоогляд матчу УПЛ

Динамо Київ 18 Березня, 17:02 898
Як «Динамо» знову програло «Зорі» - відеоогляд матчу УПЛ | 19-27
Центральний матч 18 туру УПЛ зіграли в Києві

Перший тайм поєдинку Динамо та Зорі дуже складно назвати видовищним. У боротьбі команди забули про головне – забиті м'ячі. Спроб ударів у стартові 45 хвилин виявилося менеше ніж жовтих карток (3 проти 4). Найприкріше те, що навіть 3 (три!) спроби пробити по воротах (усі в активі луганців) не завершилися бодай одним влучанням у площину воріт.

Вболівальники дочекалися на перший по-справжньому небезпечний момент на 52 хвилині. Русин протягнув м'яч через пів поля, обігрався з Герреро і, вийшовши віч-на-віч з Нещеретом, не зумів переграти голкіпера Динамо!

Ще один супершанс втратили гості за десять хвилин. Антюх на швидкості пройшов Дячука і близької відстані пробив по воротах киян – вище.

Свого Зоря досягла на 83 хвилині. Хлань з флангу прострілив у штрафний майданчик Динамо, всі гравці оборони киян м'яч пропустили і цим скористався Герреро, який пробив у протихід Нещерету – 0:1!

Майже одразу господарі створили свій найнебезпечніший момент у матчі. Волошин потужно пробив по воротах Сапутіна, голкіпер луганців відбив м'яч перед собою, але на добиванні Шепелєва випередив Імереков.

Зоря вдруге у сезоні перемагає Динамо Мірчі Луческу, яке без Віталія Буяльського не показало ніяких атакувальни амбіцій у центральному матчі туру.