Післяматчева прес-конференція Луческу: «Я можу піти в будь-який момент, якщо проблема в цьому»

Динамо Київ 18 Березня, 17:16 1434
Післяматчева прес-конференція Луческу: «Я можу піти в будь-який момент, якщо проблема в цьому»
У суботу, 18 березня, у матчі 18-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 0:1 поступилося луганській «Зорі»

— Була дуже складна гра. У якій кожна з команд могла перемогти. Гра йшла до першого голу. Ми були сьогодні дуже мотивованими. Але проти «Зорі» завжди важко грати. Ми знали, що суперник побудує свою гру на контратаках. У «Зорі» хороша молода команда, вітаємо її з перемогою.

— Чому ви вирішили змінити лаву запасних?

— Це не моє рішення, це рішення клубу.

— А хто може вирішувати такі питання, крім головного тренера?

— Є багато людей, які можуть ухвалювати подібні рішення. Мені запропонували, я погодився. Це не так важливо. Ми могли вибирати, і зробили цей вибір.

— Скільки ще матчів ваша команда має програти, щоб ви подали у відставку?

— Проблема в тому, що в команди важкий період. У відставку я можу подати в будь-який момент, я не проти. Але проблема в іншому.

Ми втратили велику кількість футболістів. Ми втратили Шапаренка, Циганкова, Бєсєдіна, Вербича, Вітіньо, Де Пену. І це не весь список. Йдеться про серйозні кадрові втрати. Ми не можемо придбати нових виконавців за одну мить і не можемо за одну мить перебудувати склад. Потрібен час, щоб молоді футболісти стали повноцінними гравцями основного складу. Моментально це не відбувається. А у нас у команді 11 футболістів віку до 18 років.

Нарешті, ми втратили двох голкіперів. У нас багато травм, і команда опинилася в кризі. Я можу піти в будь-який момент, якщо проблема в цьому.