Динамо Київ 18 Березня, 19:15 870
Дубль Циганкова допоміг «Жироні» вирвати нічию проти «Райо Вальєкано» - українець переписує історію | 19-27
У 26-му турі Прімери «Жирона» Віктора Циганкова розійшлася миром з «Райо Вальєкано».

Чемпіонат Іспанії. Тур 26

Райо Вальєкано – Жирона – 2:2

• Голи: Паласон, 23, Трехо, 34 – Циганков, 29, 52
  • Нереалізований пенальті: Трехо/Паласон, 41

Райо зі стартових хвилин вирішив красномовно продемонструвати бажання перервати власну п'ятиматчеву серію без перемог в Прімері. Господарі захопили ініціативу та в середині першого тайму змогли відкрити рахунок. Фантастичний удар здалеку вдався Ісі Паласону. Автоматична система визначила ймовірність голу в цій ситуації в лише 1,8%.

Втім, перевагою Райо Вальєкано тішився недовго. Усе через Віктора Циганкова – українець, вдало зігравши на добиванні, повернув рівновагу. Суперники і не думали зупинятися. Оскар Трехо ще одним шедевром вивів господарів уперед, а невдовзі Райо ще й отримав право на пенальті. Виконувати взявся той же Трехо, але Пауло Гассаніга потягнув удар суперника з позначки.

За мить з’ясувалося, що кіпер Жирони вийшов з лінії воріт до удару, тож пенальті довелося перебивати. Цього разу «бджоли» вирішили виблиснути оригінальністю – Трехо покотив м’яч на Паласона, що вбігав у штрафний, але Ісі пробив вище воріт.

Поплатитися за піжонство суперників змусив знову ж таки Циганков. На початку другого тайму екс-динамівець філігранним ударом з льоту поклав м’яч у ворота. Це – перший дубль футболіста з України в історії Ла Ліги!

Невдовзі гравець збірної України міг відзначитися результативною передачею, але воротар господарів впорався з класним ударом Кастельяноса після подачі Циганкова.

Зрештою, цим команди і обмежилися. Райо Вальєкано залишився восьмим у турнірній таблиці, Жирона – 11-та з відставанням від «бджіл» у 5 очок.