Світовий футбол 18 Березня, 20:10 240
РБ «Лейпциг» сенсаційно поступився «Бохуму», «Шальке» вкрав перемогу в «Аугсбурга», «Хоффенхайм» розбив «Герту»  | 19-27
У суботу 25-й тур чемпіонату Німеччини продовжили декілька матчів.

Німеччина, Бундесліга, 25-й тур

Аугсбург – Шальке – 1:1

Голи: Майєр, 51 – Бюльтер, 90+1 (п.)

Вилучення: Деміровіч, 54 (Аугсбург, червона картка)

Бохум – РБ Лейпциг – 1:0

Гол: Масовіч, 49

Хоффенхайм – Герта – 3:1

Голи: Крамаріч, 23 (п.), 37 (п.), Бебу, 51 – Йоветіч, 90+2

Вилучення: Даббур, 71 (Хоффенхайм, червона картка)

Штутгарт – Вольфсбург – 0:1

Гол: Мармурш, 56

Аугсбург у меншості втратив перемогу над Шальке. Перший тайм минув без голів, а по перерві мюнхенці вийшли вперед. Деміровіч, який асистував Майєру, через три хвилини отримав червону картку за грубу гру і залишив «фуггерів» у меншості. Гельзенкірхенці кинулись відігруватись і таки змогли реалізувати чисельну перевагу – вже у доданий час Бюльтер з пенальті відновив статус-кво і зробив рахунок остаточним.

Бохум з Іваном Ордецем у складі створив справжню сенсацію, відібравши очки в РБ Лейпциг. Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий Масовічем одразу по перерві. Титанічні зусилля «биків» відігратись не дали результату – команда Марко Розе гальмує і відпускає Борусію Д у відрив. Натомість Бохум здобув другу перемогу поспіль і остаточно покинув зону вильоту.

Хоффенхайм у битві аутсайдерів розбив Герту. Долю матчу віришили два пенальті від Крамаріча у першому таймі. По перерві Бебу довів перевагу господарів до розгрому. В середині другого тайму Даббур залишив Хоффе у меншості, але змінити хід поєдинку за такого рахунку берлінцям було вкрай важко. Йоветічу у доданий час вдалось забити гол престижу, підсолодивши гіркоту поразки.

У ще одному матчі Вольфсбург на виїзді мінімально здолав Штутгарт. «Шваби» продовжили безвиграшну серію до чотирьох матчів і продовжують ділити останню сходинку з Шальке.