Андрій Ярмоленко: «Миколенко звертався до Дзюби? Не знаю, чи можна матюкатись?»

Збірна України 22 Березня, 21:45 1128
Андрій Ярмоленко: «Миколенко звертався до Дзюби?  Не знаю, чи можна матюкатись?» | 19-27
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко розказав про ставлення футболістів національної команди до росії та росіян.

- Оскільки нас дивиться Сергій Стерненко, хотілося б запитати: «Чи достатній рівень русофобії в українській збірній?»

- Я думаю, що на достатньо хорошому рівні.

- Миколенко звертався до Дзюби. Цей російський футболіст рік мовчав, а потім дав інтерв’ю, в якому сказав, що підтримує Путіна.

- Не знаю, чи можна у вас матюкатися. Навіщо нам дивитися на різних нехороших людей, скажу так, якщо в нашій країні безліч своїх героїв та нормальних людей, якими ми повинні пишатися. Ми повинні виховувати своїх дітей за їхнім прикладом. Мені краще говорити про людей, які цього заслуговують. А орки нехай там в себе й про себе говорять.

- Є приклади іноземних футболістів, які найбільш активно допомагають Україні? А таких, які говорять, що спорт поза політикою?

- Гравці «Вест Гема» казали мені, що можуть допомогти. Особливо чеські гравці «Вест Гема». Але не фінансово, вони були готові організувати безкоштовне проживання та харчування для українських біженців в Чехії. А про те, хто скільки готовий дати, з жодним іноземним футболістом не розмовляв, - сказав Ярмоленко у коментарі YouTube каналу «Телебачення Торонто»