«Аталанта» зацікавлена у послугах молодого таланта «Динамо»

Динамо Київ 23 Березня, 21:55 1925
«Аталанта» зацікавлена у послугах молодого таланта «Динамо» | 19-27
Як стало відомо Dynamo.kiev.ua, італійська «Аталанта» зацікавлена у послугах півзахисника київського «Динамо» та юнацької збірної України 16-річного Кирила Пашка

Уродженець Харкова вразив скаутів бергамасок під час осінньої кваліфікації на чемпіонат Європи U-17. Під час еліт-раунду на Кіпрі скаути італійського також стелили за вінгером. Особливо у матчі третього туру проти Італії. Також скаути клубу звернули увагу на іншого динамівця — Осипенка.

«Аталанта» була дуже задоволена співпрацею із Русланом Маліновськими. Тому активно слідує за українським ринком. Після початку війни «бергамаски» вже запросили до команди одного із найбільших талантів «Динамо» — 15-річного Олександра Драгана. Італійський клуб хоче більше ретельно вивчати українських футболістів перед запрошенням. Бо нічого не вийшло із Віктором Коваленком, який так і не заграв. Та в молодіжній команді провалився Владислав Руснак, який майже не грав, а його родина конфліктувала з клубом. Тому по Пашку італійці хочуть мати більше інформації.

Після початку війни Пашко опинився в Іспанії. Але «Динамо» вдалося повернути гравця та підписати із ним новий контракт на покращених умовах. Поточний сезон Пашко виступає за юнацьку команду «Зорі» на правах оренди.

Керівники «Динамо» бачать у майбутньому Пашка одним із лідерів команди. Президент клубу Ігор Суркіс порівнював Кирила за талантом із Циганковим.