«Евертон» ризикує втратити очки в АПЛ та впасти на дно – клуб Миколенка звинуватили у порушенні

Світовий футбол 24 Березня, 23:22 260
«Евертон» ризикує втратити очки в АПЛ та впасти на дно – клуб Миколенка звинуватили у порушенні | 19-27
Англійський Евертон, схоже, зіткнувся з серйозними проблемами.

Прем'єр-ліга скерувала «ірисок» до незалежної комісії через ймовірне порушення правил фінансового фейр-плею, повідомляє BBC.

З чим пов'язані ці порушення, організація не розголошує. Втім відомо, що вони сталися в останні кілька років та завершились сезоном 2021/22. Представники Евертона заперечили провину та заявили, що готові захищати свою позицію.

Минулого року Лідс і Бернлі надіслали прохання до Прем’єр-ліги провести незалежне розслідування рахунків Евертона, хоча пізніше відмовилися від намірів позиватися до суду. Після зустрічі з представниками АПЛ обидва клуби повідомили, що «іриски» дотримуються правил прибутку та сталого розвитку.

Додамо, комісія, до якої відправили Евертон, буде незалежною від ліги та клубів, розгляд справи буде конфіденційним і пройде у закритому режимі. Якщо порушення фінансового фейр-плею доведуть, то ліверпульцям загрожує зняття очок або штраф.

За підсумками 28 турів АПЛ Евертон посідає 15 сходинку турнірної таблиці, від останнього місця «ірисок» відділяють лише 3 залікові бали.