Збірна України 25 Березня, 19:16 607
Україна програла Данії та втратила шанси на Євро-2023 U-19. Не допоміг навіть гол динамівця Царенка | 19-27
Збірні України і Данії зустрілися в другому турі еліт-раунду відбору на чемпіонат Європи-2023 U-19

Еліт-раунд кваліфікації до Євро-2023, 1-й тур

Україна U-19 – Данія U-19 – 1:2

• Голи: Царенко, 31 – Доргу, 45, Сертдемір, 51

Стартовий склад збірної України: Герета – Кітела, Холод, Слюбик, Булеза (к) – Роспутько, Варфоломєєв – Глущенко, Царенко, Пушкарьов – Горбач.

У попередній стадії відбору українці виграли всі три матчі, а от початок еліт-раунду став холодним душем. Після поразки від Люксембургу в першому турі варіантів у «синьо-жовтих» вже не було. Підопічним Сергія Нагорняка потрібно було обов'язково обігрувати Данію, яка у стартовому турі еліт-раунду розписала нулі з Іспанією.

Саме українці відкрили рахунок на 31-й хвилині – гол до свого активу записав півзахисник Динамо Антон Царенко. На жаль, піти на перерву переможцями не вдалося. На останніх секундах тайму данці відігралися, а у другій половині взагалі вийшли вперед. Як і в поєдинку з Люксебургом, підопічні Нагорняка пропустили двічі після того, як забили першими. Відігратися «синьо-жовті» вже не змогли.

1:2 – друга поразка команди Нагорняка у двох матчах. У останньому турі еліт-раунду кваліфікації Україна зіграє з Іспанією, але це вже суто формальність – шансів на перше місце немає. Матч 3-го туру відбудеться 28 березня, початок о 19:00. До фінальної частини Євро-2023 U-19, яка пройде на Мальті 3-16 липня, вийдуть 7 переможців кожної групи.