Ігор Циганик: «Ще одна втрата очок, і «Динамо» поставить себе на межу в боротьбі за потрапляння в єврокубки на наступний сезон»

Динамо Київ 31 Березня, 15:23 5695
Ігор Циганик: «Ще одна втрата очок, і «Динамо» поставить себе на межу в боротьбі за потрапляння в єврокубки на наступний сезон» | 19-27
Відомий український телеведучий Ігор Циганик поділився своїм прогнозом на матч 19-го туру чемпіонату України між «Львовом» і київським «Динамо», який відбудеться цієї неділі у Львові.
— «Львів» змінив тренера — це завжди своєрідний «спалах», шанс проявити себе гравцям. Новим наставником команди став Анатолій Безсмертний, колишній гравець київського «Динамо». Тому додаткової мотивації господарям шукати не потрібно.

«Динамо» вже час набирати очки, адже в разі чергової втрати важливих балів можна буде забути про боротьбу за найвищі місця. Я вже не кажу про «золото» чи «срібло», а вже просто про боротьбу за потрапляння в єврокубки на наступний сезон.

Переконаний, на киян очікує надзвичайно складний виїзд. Думаю, «біло-сині» вирвуть мінімальну перемогу в один гол. Також поставлю на обмін голами, — сказав Циганик.