Футбол України 31 Березня, 15:33 272
Буяльський, Караваєв та ще 10 гравців з УПЛ взяли участь у березневих матчах національних збірних | 19-27
​Завершилася пауза, відведена ФІФА на матчі збірних всього світу.

За національну команду своєї країни зіграли представники п’яти клубів УПЛ. А новачок «Кривбаса» Даніель Соса (на фото №3) відзначився забитим голом у матчі відбору Кубка Африки у Алжирі проти місцевої збірної. За рахунку 0:0 він відгукнувся на довгий пас партнера і ефектним ударом парашутом закинув м’яч у сітку воріт.

На жаль для гостей, втримати перемогу або бодай нічию вони не зуміли. На 88-й хвилині матчу переможний для алжирців гол забив зірковий вінгер «Манчестер Сіті» Ріяд Марез (2:1).

За кілька днів по тому Нігер приймав цього ж суперника в Тунісі і знову програв — 0:1. Але команда Соси зберігає шанси потрапити до фінального турніру: за два тури до завершення відбору Нігер має два очка, Танзанія та Уганда — по чотири.

Більш успішно грає у відборі Кубка Африки збірна Буркіна-Фасо із Лассіною Траоре у складі. У березні команда форварда «Шахтаря» взяла чотири очка з шести у команди Того і гарантувала собі перепустку у фінальний турнір. На другий матч (1:1) Траоре залишився у запасі.

Свої другий та третій за ліком матчі за національну збірну Грузії провів Гіоргі Гочолеїшвілі. А от дебют захисника «Олександрії» у національній збірній Молдови було відкладено: Владислав Бабогло не зміг виїхати за межі України.

Варто також відзначити, що динамівці Решат Рамадані зіграв три матчі за молодіжну збірну Північної Македонії, а Самба Діалло дебютував у складі молодіжної збірної Сенегалу.

Нагадаємо ще, що у складі молодіжної збірної України у березневих спарингах із Данією та Італією виступали 17 футболістів з восьми клубів УПЛ («Динамо», «Дніпро-1», «Зоря», «Колос», «Олександрія», «Рух», «Чорноморець», «Шахтар»). А в юнацькій збірній України у еліт-раунді відбору Євро-2023 (U-19) на поле виходили 16 футболістів з шести клубів УПЛ («Ворскла», «Динамо», «Минай», «Олександрія», «Рух», «Шахтар»).