«Минай» драматично втратив перемогу у битві за виживання з «Інгульцем»

«Минай» драматично втратив перемогу у битві за виживання з «Інгульцем» | 19-27
У компенсований час команда з Петрового отримала право на пенальті.

Українська Прем'єр-ліга. 19-й тур.

«Минай» – «Інгулець» - 1:2

• Голи: Ю. Кравчук, 21 – Мельник, 84 (авт.), Ковальов, 90+5 (пен.)

Минай в дуелі попереднього туру, який відбувся ще два тижні тому, мінімально обіграв Колос. А Інгулець поступився Чорноморцеві (1:2).

«Лиси» вийшли вперед майже на екваторі першого тайму. Руслан Паламар подав з кутового, а Юрій Кравчук виграв боротьбу і відкрив рахунок. Хавбек Миная відзначився у другому поєдинку поспіль – у попередньому турі він подарував своїй команді перемогу, забивши єдиний гол у матчі проти Колоса.

Загалом до перерви команди завдали по два удари у площину воріт, але рахунок залишився незмінним – 1:0.

А от у другому таймі закарпатці спершу через прикрий автогол дозволили гостям зрівняти рахунок. Мельник намагався вибити м'яч зі свого штрафного після удару Марусича, натомість переправив його у ворота «лисів».

А вже у компенсований час той самий Мельник через гру рукою «привіз» пенальті у свої ворота, який реалізував Ковальов.

2:1 – підопічні Шарана втратили надважливу перемогу і не змогли суттєво відірватися від зони вильоту УПЛ. Зараз вони перебувають на 12-й позиції (18 очок). Команда Ковальця натомість застрибнула на 8 щабель (22 пункти).