«Жирона» з Циганковим вирвала перемогу на 88-й хвилині у грі з «Еспаньйолом»

Світовий футбол 1 Квітня, 17:13 981
«Жирона» з Циганковим вирвала перемогу на 88-й хвилині у грі з «Еспаньйолом» | 19-27
У суботу, 1 квітня, відбувся матч 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між клубами «Жирона» та «Еспаньйол».

Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Рахунок відкрив Арно Мартінес на 53-й хвилині гри. Через 20 хвилин Мартін Брейтвейт з близької дистанції розстріляв голкіпера і відправив м'яч у сітку, зробивши рахунок рівним. Проте «Жироні» все ж таки вдалося вирвати перемогу. На 88-й хвилині Крістіан Стуані реалізував 11-метровий.

У цій грі глядачі побачили два вилучення. Спочатку «некрасиво» повів себе Рейньєр, проте він знаходився на лаві запасних «Жирони», після чого вирушив у підтрибунне приміщення. А за 5 хвилин до другого голу «біло-червоних» захисник «Еспаньйола» Серхіо Гомес дуже грубо зіграв проти суперника та побачив перед собою червоне світло після того, як арбітр переглянув епізод за допомогою VAR.

Український футболіст Віктор Циганков вийшов на поле у стартовому складі «Жирони» та провів весь поєдинок, проте результативними діями не відзначився.

Наразі «Жирона» посідає 10-те місце у таблиці Ла Ліги, маючи 34 очки в активі після 27 турів. «Еспаньйол» знаходиться на 17-й позиції з 27 пунктами.