Світовий футбол 3 Квітня, 13:54 436
Коштовний новачок «Реала» вперше забив, екс-гравець «Динамо» не вразив – «Палмейрас» ризикує трофеєм | 19-27
«Палмейрас» сенсаційно поступився «Агуа-Санті» у першому матчі фіналу плей-офф чемпіонату Пауліста.

Фінал чемпіонату Пауліста, перший матч

Агуа-Санта – Палмейрас – 2:1

• Голи: Мезенга, 44, 90+2 – Ендрік, 53

«Зелені» вважались очевидними фаворитами й одразу почали тиснути, але пропустили першими. Мезенга вразив ворота наприкінці тайму.

По перерві вийшов Ендрік, який забив за кілька миттєвостей, вдало зігравши на дальній стійці під час кутового. Це перший гол 16-річного нападника з моменту, коли він підписав контракт із Реалом.

На 70-й хвилині тренер Палмейраса зняв з гри колишнього гравця Динамо Дуду. Здавалось, що дуель завершиться нічиєю, але Мезенга у доданий час оформив дубль. Матч-відповідь, у якому і визначиться володар трофея, відбудеться 9 квітня.