Світовий футбол 5 Квітня, 09:13 336
Кубок Німеччини: Тухель зазнав першого фіаско – «Баварія» сенсаційно вилетіла, пропустивши на останній хвилині  | 19-27
Відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Кубка Німеччини 2022/23.

Кубок Німеччини 2022/23, чвертьфінал

Айнтрахт Франкфурт – Уніон Берлін – 2:0

Голи: Коло Муані, 11, 13

Баварія – Фрайбург – 1:2

Голи: Упамекано, 19 – Хьофлєр, 27, Хьолер, 90+5 (пен)

Ігровий день стартував у Франкфурті, де місцевий Айнтрахт приймав Уніон – третю команду Бундесліги. Айнтрахт не вигравав з лютого, але сьогодні розпочав розкішно.

Господарям вдався швидкий гол вже на 11-й хвилині. Хасебе закинув з центра поля, Гьотце п'ятою розкішно скинув на Коло Муані, а Рандаль розібрався з захисником і пробив у верхній кут. Тут же нападник збірної Франції забив ще раз. Гьотце віддав на хід Рандалю, який скористався невдалим виходом голкіпера і легко його перекинув, хоч і перебував за межами штрафного під гострим кутом. Дубль Коло Муані та два асисти Маріо Гьотце дозволили «орлам» оформити комфортну перевагу. Невдовзі Айнтрахт забив ще раз, однак VAR зафіксував офсайд.

Після такого ударного дебюту голів більше не було. 2:0 – Айнтрахт став першим півфіналістом Кубка, перервавши смугу невдач у чемпіонаті. Уніон зосередиться на боротьбі за єврокубки і призові місця Бундесліги.