Гравці «Челсі» знущалися з Поттера: відомо, яке прізвисько дали футболісти «пенсіонерів» екс-наставнику

Світовий футбол 5 Квітня, 16:57 203
Гравці «Челсі» знущалися з Поттера: відомо, яке прізвисько дали футболісти «пенсіонерів» екс-наставнику | 19-27
Джерело повідомило, які образливі прізвиська футболісти лондонського «Челсі» придумали для вже колишнього головного тренера «пенсіонерів» Грема Поттера

Колишній наставник Челсі Грем Поттер, якого звільнили 2 квітня, не користувався повагою серед гравців лондонського клубу. Коли результати команди погіршилися, то ставлення футболістів до головного тренера змінилося і вони придумали прізвиська, які пов'язані з літературним персонажем Гаррі Поттером. Про це повідомляє The Athletic.

Джерело стверджує, що спочатку гравці Челсі вітали м'який підхід до роботи Поттера, але потім вирішили, що йому не вистачає твердості для роботи в гранді.

Сам же Поттер підірвав свій авторитет, коли цікавився в одного зі своїх підопічних про те, що про нього думають у команді.

У сукупності це призвело до того, що за спиною Грема Поттера футболісти називали: «Гаррі» і «Хогвартс».

Зазначимо, що керівництво Челсі серйозно розглядає варіант із запрошенням на посаду головного тренера екснаставника Баварії Юліана Нагельсманна і колишнього керманича Тоттенхема Маурісіо Почеттіно. Також «пенсіонерам» цікавий варіант із Роберто Де Дзербі, який очолює Брайтон.