Світовий футбол 6 Квітня, 12:37 326
«Ти домінуєш, але йдеш на перерву за рахунку 0:1»: Хаві – про гру «Барселони» проти «Реала» | 19-27
Головний тренер «Барселони» Хаві прокоментував поразку від «Реала» (0:4) у півфіналі Кубка Короля
«Вітаю Реал, він провів відмінний другий тайм і чудово бився. Якщо ти прощаєш мадридців, то вони тебе – ні. Те, що вони виграли Лігу чемпіонів, не збіг, чудова команда. Можна програти 0:4 сьогодні, але виграти Ла Лігу та Суперкубок Іспанії. Звісно, це важливий результат.

Реал заслужив на перемогу. Людям слід пам'ятати, що в Іспанії, щоб здобути трофей, потрібно обігравати сильний Мадрид. Я пишаюся, оскільки вважаю, що в першому таймі ми були кращими. Якщо ми виграємо Ла Лігу та Суперкубок цього сезону, ця поразка не зіпсує дуже хороший сезон. Але ця поразка не залишає байдужою, буде важко заснути. Я сказав гравцям, що такий Реал: ти домінуєш, створюєш моменти, але йдеш на перерву за рахунку 0:1. Вони чудово реалізують моменти.

Другий гол став для нас серйозним покаранням. Справа в деталях. Думаю, що ми билися до кінця, хоча можна сказати, що це не так. У футболі важливі моменти, а ми не скористалися своїми. Є відчуття безсилля через те, що ми не вийшли у фінал», – цитує наставника каталонців Marca.

Нагадаємо, що у фіналі Кубка Іспанії Реал зустрінеться з Осасуною, яка напередодні здобула перемогу над Атлетіком. Матч заплановано на 6 травня.