«Кривбас» подарував «Динамо» надію на топ-3, мінімально перегравши «Зорю»

Футбол України 8 Квітня, 15:45 7586
«Кривбас» подарував «Динамо» надію на топ-3, мінімально перегравши «Зорю» | 19-27
«Кривбас» вдома переграв «Зорю».

УПЛ, 20 тур

Кривбас – Зоря – 1:0

Голи: Капич, 50

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб проводив свій 120 домашній поєдинок УПЛ. Ювілей у матчі проти Зорі став символічним, адже більшу частину своєї кар'єри він провів саме на чолі луганців. Цього разу Вернидуб стояв по інший бік барикади.

Перша половина зустрічі виявилась досить в'язкою. Моменти виникали в обох команд, проте до гостроти справа геть не доходила. Єдиний хороший шанс відзначитись був у Мішньова. Гравець Зорі непогано зорієнтувався в ситуації та завдав удару з розвороту в дальній кут – Кліщук був на місці.

По перерві Кривбас відкрив рахунок ефектним голом. Після стандартного положення м'яч відлетів до Капіча. Криворіжець холоднокровно обіграв суперника та з меж штрафної відправив м'яч точно в дев'ятку.

В поєдинок втрутились позафутбольні фактори. На 55-й хвилині гравці були змушені перейти до укриття. В Кривому розі оголосили повітряну тривогу. Пауза тривала 30 хвилин.

Попри незадовільний результат, після відновлення поєдинку підопічні ван Леувена менше контролювала м'яч. На 75-й хвилині луганці апелювали до арбітра стосовно пенальті, проте Балакін не зафіксував гри рукою

Зоря все ж наважилась на фінальну навалу, втім вибороти бодай нічию їм так і не судилось.

Ця поразка похитнула турнірне становище Зорі, адже Динамо скоротило відставання до третього місця всього на один заліковий бал. Кривбас закріпився на 6 сходинці чемпіонату України (28 очок).