Динамо Київ 8 Квітня, 14:57 2486
«Динамо» обіграло «Минай», перервавши серію поразок у Києві – голи молоді принесли успіх Луческу  | 19-27
Кияни забили два гола без відповіді в матчі із «Минаєм».

УПЛ. 20-й тур

Динамо – Минай – 2:0

Голи: Царенко, 35, Ванат, 62

Кияни у попередньому турі обіграли Львів (2:0), який продовжує маринуватися на самому дні турнірної таблиці. Минай же вдома драматично поступився Інгульцю (1:2), пропустивши два голи в останні 10 хвилин поєдинку. У ЗМІ навіть почали ширитися припущення, що цей матч був договірним. На що наставник закарпатців Володимир Шаран вибухнув обуренням.

Динамо прогнозовано захопило ініціативу, а закарпатці «окопалися» поблизу власних воріт. Пробити ешелоновані оборонні редути господарям вдавалося вкрай рідко. У пригоді міг стати стандарт. Після подачі з кутового потужно пробивав Лонвейк, але поцілив у поперечку.

Наприкінці першого тайму підопічні Луческу таки дотиснули гостей. Затяжну атаку киян дальнім пострілом завершував Лонвейк, але удар у хавбека відверто не вдався. На щастя для Динамо, м'яч відскочив до Царенка, і молодий талант відкрив рахунок. Це перший гол 18-річного хавбека за Динамо в офіційному матчі. І перший для киян у другому колі в рідних стінах.

Кияни подвоїли перевагу по перерві. Господарі вийшли з-під пресингу Миная, Шепелєв пасом з лівого флангу вивів на ударну позицію Ваната, і форвард розписався у воротах Бандури. Сьомий гол Ваната в УПЛ у цьому сезоні.

2:0 – Динамо виграло домашній матч УПЛ вперше у 2023 році. Кияни набрали 39 очок і до завершення гри Кривбас – Зоря відстають від луганців на 1 бал. Минай опустився на 14 сходинку – це зона перехідних матчів.