Гравці «Руху» поділилися очікуваннями від матчу проти «Динамо»

Динамо Київ 13 Квітня, 11:44 462
Гравці «Руху» поділилися очікуваннями від матчу проти «Динамо» | 19-27
Лідери львівської команди заявили про готовність дати бій киянам.

Півзахисник Таллес

«Минулу гру пропускав через ушкодження, але зараз я вже знову перебуває в повноцінному тренувальному процесі. Почуваю себе добре, фізичний стан повернувся до колишніх кондицій, ушкодження залікував, тож готуюся разом з усіма до поєдинку з «Динамо». Хочу допомогти команді в матчі з дуже сильним суперником.

«Динамо» в усьому світі традиційно асоціюють з Україною та її футболом. Але ми наполегливо готуємося та готові дати бій киянам. Я особисто сподіваюся на позитивний результат», - сказав Таллес.

Вінгер Вів Соломон-Отабор

«Ретельно готуємося до важливої гри, працюємо над тактикою, атакувальними моментами, а також над тим, як зупинити сильного суперника, яким є «Динамо». Думаю, що вийде цікавий матч. До кожної гри варто підходити з максимальною налаштованістю. Однак, з іншого боку, кожна гра особлива. Не варто звертати увагу на статус суперника, потрібно демонструвати притаманну нам гру, вірити в себе на футбольному полі.

Наші тренери розповіли нам, як протидіяти «Динамо», ми ж маємо втілювати всі напрацювання під час зустрічі. Так, у попередньому матчі проти «Вереса» нам не вдалося перемогти. Але попереду новий день, треба рухатися вперед. Тоді не використали моменти, але вони в нас були. Варто продовжувати створювати їх і в майбутніх іграх, вірити у свої можливості, в такому випадку голи обов’язково прийдуть», - сказав хавбек.

Півзахисник Олексій Довгий

Він є вихованцем дитячо-юнацької структури «Динамо», однак за головну київську команду не провів жодного матчу.

«Динамо» – для мене рідний клуб, там мене виховали, але можливості зіграти за цю команду в мене не було. Розумію, що винен у цьому тільки я – більше та наполегливіше потрібно було працювати в юному віці, більше вкладати в себе. Але в молоді роки трохи не тим думав. Загалом, із «Динамо» завжди грати приємно, тому що це бренд українського та європейського футболу. Так, зараз в цьому клубі, можливо, відчувається певний спад, вони більшу ставку роблять на молодь, на своїх вихованців. Усе одно там зібрані одні з найкращих молодих футболістів України. Проте в них свої завдання, а в нас у «Русі» – свої. Тож я докладу максимум зусиль, щоби успішно зіграти в наступному матчі.

Матч першого кола? Так ми програли 3:0, але зараз складно вже згадати подробиці того матчу – минуло багато часу, ми зіграли велику кількість ігор. Тому не варто особливо згадувати ту зустріч. Тим більше, що зараз, я впевнений, склад «Динамо» буде наполовину інший, і в нас так само інші гравці візьмуть участь у матчі. Тож готуємося, переглядаємо їхні останні ігри, і я сподіваюся, що в п'ятницю буде хороший цікавий футбол.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 4500 грн на перший депозит!