Футбол України 21 Квітня, 17:05 819
«Зоря» в меншості та завдяки ефектному голу Бражка обіграла «Колос» та піднялась на 2 місце УПЛ | 19-27
«Колос» приймав «Зорю» в рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги

УПЛ, 22 тур

Колос – Зоря – 0:1

• Гол: Бражко, 31
  • Вилучення: Снурніцин, 55

Перший тайм був за гостями поєдинку, які тричі пробили у площину воріт Колоса, натомість ковалівці такої нагоди не мали. Бражко відкрив рахунок на 31-й хвилині. Булеца зі штрафного покотив на 21-річного півзахисника, а той з лінії карного майданчика потужно пробив по воротах. До слова, Бражко виступає за Зорю на правах оренди, його контракт належить Динамо.

По перерві Зоря залишилася в меншості. Снурніцин отримав другу жовту за фол проти Ільїна та покинув поле. Однак це не завадило підопічним Патріка ван Леувена продовжувати атакувати. Колос намагався відповідати на моменти суперників, але спроби марні.