Динамо Київ 22 Квітня, 10:30 598
Екс-форвард «Динамо» голом та асистом врятував від поразки й міг вирвати перемогу – відео результативної феєрії Кулача | 19-27
Екс-форвард «Динамо» Владислав Кулач забив черговий гол у складі «Зіри» в чемпіонаті Азербайджану. Цього разу від українця постраждав «Карабах» (2:2) у 31-му турі.

Чемпіонат Азербайджану 2022/23, 31-й тур

Карабах – Зіра – 2:2

• Голи: Янковіч, 54, Шейдаєв, 59 – Кейта, 62, Кулач, 65

Зіра Кулача зустрілась з лідером першості – Карабахом (відрив від другого місця становить 10 очок). Перший тайм пройшов без голів, однак старт другого тайму був за Карабахом. Арбітр призначив штрафний поруч з лінією штрафного, а Янковіч хитро пробив низом у дальній кут. Одразу після цього на полі з'явився Кулач.

Через 5 хвилин Шейдаєв подвоїв перевагу: Андраде прострілив у центр штрафного, а нападник з другої спроби пробив стіну із захисників. Зіра відповіла на 62 хвилині. Садіхов віддав на лівий фланг, Кулач прорвався та віддав у центр штрафного, де Кейта першим дотиком прийняв м'яч, а другим поцілив у дальній кут. Дуже швидко Кулач забив вирішальний гол. Садіхов вивів екс-нападника Динамо та Ворскли віч-на-віч, а той з рикошетом від воротаря відправив м'яч у ворота.

Таким чином, Карабах залишився першим з 78 очками, а Зіра набрала 42 пункти, розмістившись на п'ятій сходинці.